Ofertă acceptată Cumpărare directă

Snur grafitat non azbest 12,Snur grafitat non azbest 8,Snur grafitat non azbest 10,Snur grafitat non

Număr anunț
DA20811916
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
REFUGIU SRL (CUI RO1832240)
Cod CPV
19212500-0 · Snururi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.775 RON
Valoare atribuită
4.775 RON
Data publicării
10.07.2018 12:39
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.775 RON

din 4.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.