Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi menajere negre 45X55 (35L) ,Pungi menajere galbene ,Saci menajeri negri 1100X700X0,08

Număr anunț
DA20811639
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
INA CRISTAL SRL (CUI RO31222554)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.840 RON
Valoare atribuită
2.840 RON
Data publicării
10.07.2018 12:26
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.840 RON

din 2.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.