Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pixuri si creioane
- Număr anunț
- DA20811635
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ALBA (CUI 37788456)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,45 RON
- Valoare atribuită
- 19,45 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 12:26
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,45 RON
din 19,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro