Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA20810833
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,42 RON
Valoare atribuită
587,42 RON
Data publicării
10.07.2018 11:45
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,42 RON

din 587,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.