Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale curatenie sarbatoare locala - Targ Anual Sf.Ilie
- Număr anunț
- DA20805059
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829,92 RON
- Valoare atribuită
- 829,92 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 14:51
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
829,92 RON
din 829,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro