Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet stampile Colop
- Număr anunț
- DA20804380
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SAT TALPOS, COMUNA BATAR (CUI 29467706)
- Furnizor / câștigător
- KERUBINA ART SRL (CUI RO17269551)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,33 RON
- Valoare atribuită
- 189,33 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 14:22
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,33 RON
din 189,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro