Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PACHET MATERIALE CURATENIE VARA CURATENIE VARA

Număr anunț
DA20794372
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN O IOSIF (CUI 29086663)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.886,97 RON
Valoare atribuită
2.886,97 RON
Data publicării
06.07.2018 12:54
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.886,97 RON

din 2.886,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.