Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de prestare servicii de proiectare pentru obiectul de arta plastica ”La Fluturi”

Număr anunț
DA20802312
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
Furnizor / câștigător
BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA - PAUL VALENTIN (CUI 20028715)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.500 RON
Valoare atribuită
42.500 RON
Data publicării
09.07.2018 12:51
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.500 RON

din 42.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.