Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu alimentare PC - lungime 3m

Număr anunț
DA20787622
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,30 RON
Valoare atribuită
177,30 RON
Data publicării
05.07.2018 15:44
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,30 RON

din 177,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.