Ofertă acceptată Cumpărare directă

0110-104825 ROLA HARDEX 25CM/48MM POLIACRIL 18MM

Număr anunț
DA20812935
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL VASILE" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29164800)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,15 RON
Valoare atribuită
55,15 RON
Data publicării
10.07.2018 13:31
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,15 RON

din 55,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.