Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maturi verzi reflectorizante cu coada

Număr anunț
DA20810875
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI RO19078108)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.960 RON
Valoare atribuită
4.960 RON
Data publicării
10.07.2018 11:47
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.960 RON

din 4.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.