Ofertă acceptată Cumpărare directă

Afise A2 - ”Zilele Municipiului Lupeni”

Număr anunț
DA20810677
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
ALDO DETAIL DIRECT S.R.L. (CUI RO32719137)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,20 RON
Valoare atribuită
193,20 RON
Data publicării
10.07.2018 11:37
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,20 RON

din 193,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.