Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scoala Gimnaziala Luca Gavril Draguseni

Număr anunț
DA20809697
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Luca Gavril Draguseni (CUI 14117630)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,02 RON
Valoare atribuită
994,02 RON
Data publicării
10.07.2018 10:48
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 18:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,02 RON

din 994,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.