Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRAFALET POLIACRYL HOLZER 100X35 H 02-1451
- Număr anunț
- DA20809243
- Autoritate contractantă
- C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29,30 RON
- Valoare atribuită
- 29,30 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 10:28
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29,30 RON
din 29,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro