Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATIE IMPRIMANTA SI RETEA WIRELESS

Număr anunț
DA20808910
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
Furnizor / câștigător
1A PLUS ALGORITM SRL (CUI RO27284664)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,14 RON
Valoare atribuită
357,14 RON
Data publicării
10.07.2018 10:12
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,14 RON

din 357,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.