Ofertă refuzată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR IZA 500ML 70%

Număr anunț
DA20807136
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,28 RON
Valoare finală
61,20 RON
Data publicării
10.07.2018 08:34
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.