Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF flacon 1L

Număr anunț
DA20804275
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.354 RON
Data publicării
09.07.2018 14:16
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.354 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.