Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,5% sub estimat

OZONIT SUPER 22KG (1013230)

Număr anunț
DA20775610
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,25 RON
Valoare atribuită
382 RON 20,5% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 14:17
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382 RON

din 480,25 RON estimat 20,5%

Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 98,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.