Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de intretinere reparatii sistem electric, apa/canal interior
- Număr anunț
- DA20812594
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- BOCEL SRL (CUI RO13115754)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.604,42 RON
- Valoare atribuită
- 42.604,42 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 13:14
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.604,42 RON
din 42.604,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro