Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale si de renovare, la 4 scoli si 2 gradinite , Oras Chitila Ilfov
- Număr anunț
- DA20811196
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- KONTRAKTOR TOP S.R.L. (CUI 24364599)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258.000 RON
- Valoare finală
- 258.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 12:03
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.