Ofertă acceptată Cumpărare directă

,, Servicii de pază în comuna Buciumi și satele aparținatoare “

Număr anunț
DA20810821
Autoritate contractantă
COMUNA BUCIUMI (CUI 4291611)
Furnizor / câștigător
DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.000 RON
Valoare atribuită
93.000 RON
Data publicării
10.07.2018 11:44
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.000 RON

din 93.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.