Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole

Număr anunț
DA20808996
Autoritate contractantă
LICEUL BERESTI PAUL BUJOR (CUI 4393140)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.889,68 RON
Valoare atribuită
1.889,68 RON
Data publicării
10.07.2018 10:16
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.889,68 RON

din 1.889,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.