Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun Martini piele ecologica visiniu
- Număr anunț
- DA20807747
- Autoritate contractantă
- Comuna Satu Mare (CUI 4327057)
- Furnizor / câștigător
- ERGOFORM SRL (CUI RO11574386)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.240 RON
- Valoare atribuită
- 20.240 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 09:15
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.240 RON
din 20.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro