Ofertă acceptată Cumpărare directă

cupla cablu 35-50 mm

Număr anunț
DA21000597
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
Furnizor / câștigător
TEHNICON PARK S.R.L. (CUI RO21011517)
Cod CPV
31211000-8 · Tablouri si cutii de sigurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,72 RON
Valoare atribuită
13,72 RON
Data publicării
09.08.2018 13:46
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,72 RON

din 13,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.