Ofertă refuzată Cumpărare directă

CD player portabil

Număr anunț
DA20989405
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32331300-5 · Aparate de redare audio (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,20 RON
Valoare finală
588,20 RON
Data publicării
08.08.2018 11:29
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.