Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII REPARATIE MOTOCOSITOARE HUSQVARNA 545RX DEVIZ M4488

Număr anunț
DA20795762
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
Cod CPV
50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,99 RON
Valoare atribuită
178,99 RON
Data publicării
06.07.2018 14:30
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,99 RON

din 178,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.