Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROMAX DETERGENT VASE 500ML CU BALSAM ALB
- Număr anunț
- DA20807490
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,90 RON
- Valoare atribuită
- 32,90 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 08:59
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,90 RON
din 32,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro