Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsule masina de spalat vase Fairy,115 buc/punga,- cod RTC PG200206
- Număr anunț
- DA20798866
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,68 RON
- Valoare atribuită
- 331,68 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 10:08
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
331,68 RON
din 331,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro