Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitia de anvelope iarna 185/65/R15

Număr anunț
DA21006341
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
551,80 RON
Valoare atribuită
551,80 RON
Data publicării
10.08.2018 11:06
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

551,80 RON

din 551,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.