Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cilindru principal frana cu amplificator pt TAB C-79
- Număr anunț
- DA21001956
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 35421000-1 · Piese de schimb mecanice pentru vehicule militare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.504 RON
- Valoare atribuită
- 5.504 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 14:57
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.504 RON
din 5.504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro