Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC TAIERE, DISC POLZARE

Număr anunț
DA21000692
Autoritate contractantă
ENERGOTERM S.A. TULCEA (CUI RO17747931)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
37453300-1 · Disc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,27 RON
Valoare atribuită
139,27 RON
Data publicării
09.08.2018 13:52
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,27 RON

din 139,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.