Ofertă refuzată Cumpărare directă

MINGE FOTBAL SUNNY 300

Număr anunț
DA20924136
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
37451700-1 · Mingi de fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare finală
1.450 RON
Data publicării
27.07.2018 11:29
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.