Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj aparat aer conditionat 18000 -24000 btu/h

Număr anunț
DA21007379
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 (CUI 24027208)
Furnizor / câștigător
ONE CONCEPT DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO35093711)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
10.08.2018 12:02
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.