Ofertă acceptată Cumpărare directă

Odorizante WC SANO cu suport plastic

Număr anunț
DA20994260
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,95 RON
Valoare atribuită
324,95 RON
Data publicării
08.08.2018 16:00
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,95 RON

din 324,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.