Ofertă acceptată Cumpărare directă

kit priza vacuum; kit priza oxigen; kit priza aer 4 bari

Număr anunț
DA20808735
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
EUROMED APARATURA ELECTRONICA SI TEHNICA MEDICALA SRL (CUI RO15652630)
Cod CPV
33157810-6 · Instalatie de oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
10.07.2018 10:05
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.