Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET APA PVC HOL(FI)-HOL(FI) D.2'' PN16
- Număr anunț
- DA21004800
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,45 RON
- Valoare atribuită
- 134,45 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 09:36
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134,45 RON
din 134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro