Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunt Nr ADV1021966

Număr anunț
DA20804963
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
CELERA CHEMIE SRL (CUI RO36165468)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527 RON
Valoare atribuită
527 RON
Data publicării
09.07.2018 14:47
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527 RON

din 527 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.