Ofertă refuzată Cumpărare directă

ENTEROL« 250 X 10 CAPS. 250mg DR. REDDY

Număr anunț
DA20794657
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI RO13637588)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.377,60 RON
Valoare finală
1.377,60 RON
Data publicării
06.07.2018 13:09
Data finalizării
10.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.