Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,3% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- DA20792211
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.029 RON
- Valoare atribuită
- 7.997 RON 20,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2018 11:04
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.997 RON
din 10.029 RON estimat
20,3%
Adjudecat la 79,7% din estimat · economie 2.032 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.