Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire in totalitate ferestre , usi exterioare si interioare imobil
- Număr anunț
- DA21007893
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
- Furnizor / câștigător
- ALCONST DESIGN SRL (CUI RO15433940)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.917,83 RON
- Valoare atribuită
- 88.917,83 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 12:28
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
88.917,83 RON
din 88.917,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro