Ofertă acceptată Cumpărare directă

GREBLA PENTRU FRUNZE CU COADA LT35875 LUMY

Număr anunț
DA20808457
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.N.ROMAN CONSTANTA (CUI 4700937)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44511340-0 · Greble (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,32 RON
Valoare atribuită
34,32 RON
Data publicării
10.07.2018 09:52
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,32 RON

din 34,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.