Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN FRANA FATA RABA

Număr anunț
DA20807721
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,30 RON
Valoare atribuită
240,30 RON
Data publicării
10.07.2018 09:14
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,30 RON

din 240,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.