Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Maiou / vesta anti-injunghiere
- Număr anunț
- DA20805777
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI RO16174216)
- Cod CPV
- 35810000-5 · Echipament individual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 916 RON
- Valoare atribuită
- 916 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 15:30
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
916 RON
din 916 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro