Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET 4 BILETE AVION TIMISOARA-BUCURESTI 19JUL 2018
- Număr anunț
- DA20794214
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
- Cod CPV
- 63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.864,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.864,76 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 12:46
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.864,76 RON
din 1.864,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro