Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,2% sub estimat
Aparat GPS portabil
- Număr anunț
- DA20771487
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.938,58 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 11:07
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.938,58 RON
din 3.100 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 161,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.