Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA21005957
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
DENNVERPROFI SRL (CUI 23286425)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,81 RON
Valoare atribuită
333,81 RON
Data publicării
10.08.2018 10:44
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,81 RON

din 333,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.