Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitii materiale

Număr anunț
DA20806786
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
ELFEROM PLUS SRL (CUI RO17304144)
Cod CPV
39157000-7 · Piese de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.565,55 RON
Valoare atribuită
1.565,55 RON
Data publicării
10.07.2018 07:23
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.565,55 RON

din 1.565,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.