Ofertă acceptată Cumpărare directă

PATUTURI, SALTELE SI ASTERNUTURI CONF. ANUNT NR.ADV1017739

Număr anunț
DA20804545
Autoritate contractantă
COMUNA SINCRAIU DE MURES (CUI 4322718)
Furnizor / câștigător
MARPROD DESIGN SRL (CUI RO30156398)
Cod CPV
39511100-8 · Paturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.484 RON
Valoare atribuită
49.484 RON
Data publicării
09.07.2018 14:30
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.484 RON

din 49.484 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.