Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Raft
- Număr anunț
- DA20804398
- Autoritate contractantă
- Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
- Furnizor / câștigător
- SATEXIM SRL (CUI RO2146020)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.550 RON
- Valoare atribuită
- 9.550 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 14:22
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.550 RON
din 9.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro