Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de climatizare profesional 24.000 btu
- Număr anunț
- DA20798120
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 6 (CUI 17314075)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPLEX CLIMA COMPANY S.R.L. (CUI RO22078507)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.195 RON
- Valoare atribuită
- 4.195 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 09:30
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.195 RON
din 4.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro